EC MALTA 30+ BUSINESS ENGLISH MINI GROUP

Malta
EC MALTA 30+ BUSINESS ENGLISH MINI GROUP

EC MALTA 30+ BUSINESS ENGLISH MINI GROUP

Malta

Akdeniz'in mücevheri olarak bilinen Malta, sayısız plajları, mavi denizleri ve rahat atmosferiyle, İngilizce öğrenmek, yeni insanlarla tanışmak ve eğlenmek için ideal bir yer. EC Malta 30+, eğitimlerini böylesi bir atmosferde yürütmek isteyen 30 yaş ve üstü yetişkin öğrenciler için harika. İngilizcenizi dünyanın her yerinden gelmiş olgun insanlarla geliştirin ve kendinizi Malta'nın tarihine, kültürüne, güzelliğine bırakın.

Business English Mini Grup sınıfları küçüktür ve öğretmenlerin dersleri doğrudan eksiklerinize ve dildeki gereksinimlerinize göre şekillendirmelerini sağlar, ihtiyaç duyduğunuz kişisel ilgi için size zaman kazandırır.


Yaşamayı seçtiğiniz yer, yurtdışındaki eğitim deneyiminizin merkezi bir parçası olacaktır. EC, yaşam tarzınıza, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli konaklama seçenekleri sunuyor. Diğer EC öğrencileriyle birlikte ya da yerel İngilizce konuşan bir aile yanında yaşayabilirsiniz.
 
Konutlar sosyalleşmeyi sevenler için uygun canlı bir atmosfere sahiptir. Konaklama seçenekleri toplu taşıma araçlarına yakın lokasyonlardır.  
Aile yanında kalmayı seçerseniz, anadilleri İngilizce olanlarla birlikte yaşar ve otantik bir yaşam tarzını deneyimlersiniz. Çok sayıda öğrenci ev yemeklerinin tadını çıkarır, güvenli aile yanında daha rahat hisseder.
 
Bir ailenin yanında ya da rezidansta, her zaman sıcak karşılanırsınız. Tüm ev sahipleri, derslerin ilk gününde kendinizi nasıl rahat edeceğiniz yolunda tam bilgi verirler, konutlarda ise ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olmak ve sorularınızı cevaplamak üzere bir EC temsilcisi hazır bulunur.

 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları