KAPLAN INTERNATIONAL TORONTO

Toronto, Kanada
KAPLAN INTERNATIONAL TORONTO

KAPLAN INTERNATIONAL TORONTO

Toronto

Dünyanın en uzun kulesi olan CN Tower'ın altındaki Toronto, sadece büyüklükte değil, aynı zamanda enerji, güven ve yaratıcılık açısından da çok hızlı büyüyen bir şehir. New York'un daha temiz, dostça ve daha ucuzu olarak tanımlanan Toronto, müzeler, gece kulüpleri ve restoranlar, dünya standartlarında üniversiteler ve pırıltılı gökdelenlerle dolu, ancak bu kozmopolit yapısına rağmen dünyanın büyük şehirlerinde nadir görülen barışçıl bir kaliteye sahip.
 
Toronto'daki Kaplan merkezi CN Kulesi'nden sadece birkaç dakika uzaklıkta ve teknelerin Toronto Adaları'na hareket ettiği Jack Layton Feribot Terminali'ne çok yakın. Okul Niagara Şelalesi gibi yerel cazibe merkezlerinin yanı sıra Montreal, Boston, New York ve Chicago gibi Kanada ve ABD şehirlerine düzenli olarak hafta sonu gezileri düzenliyor.
 


Yurt
 
Özel olarak seçilmiş daireler, pansiyonlar ve harika bir yaşam deneyimi sağlayan yurtlarda, daha bağımsız bir yaşam tarzının ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal yönlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Çoğu konutta kendi yemeğinizi yapabilir, yeni arkadaşlarınla ortak bir yaşam alanını paylaşabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Tek, ikiz veya çift kişilik odaları Kaplan desteğiyle ayarlayabilirsiniz.
 
 
Aile Yanı
 
Aile yanı konaklama programında kursunuzun süresi boyunca Avustralyalı bir aile yanında kalır, yemeklerinizi ev sahiplerinizle yer ve rahat bir hayat akışıyla okul dışında da pratik yapmış olursunuz. Aileler Kaplan International tarafından özel titizlikle seçilmiştir.

 

Esnek İngilizce Kursları (2 hafta ila 1 yıl): 

- Genel İngilizce

- Yarı-Yoğun İngilizce

- Yoğun İngilizce

- Üniversiteye Hazırlık

 

Uzun Dönem İngilizce Kursları (20+ hafta): 

- Yoğun Akademik Yıl (32 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

- Akademik Yıl (32 hafta)

- Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

 

İş İngilizcesi Kursları (Esnek, 2 hafta+): 

- Business Supplementary 

 

Sınavlara Hazırlık Kursları (2 ila 24 hafta): 

- IELTS Hazırlık

- TOEFL Sınavına Hazırlık 

- TOEFL ve Akademik İngilizce Part-Time

 


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları