KAPLAN INTERNATIONAL LIVERPOOL

Liverpool, İngiltere
KAPLAN INTERNATIONAL LIVERPOOL

KAPLAN INTERNATIONAL LIVERPOOL

Liverpool

Tüm dünya bir zamanlar Liverpool limanından geçerdi: Kahve, şeker, ipek, hepsi İngiltere’nin Atlantik’e açılan kapısından geçti. Liverpool’un denizaşırı ticaret mirası, Victoria rıhtımlarının ve depolarının şahane ihtişamında ve kentin tüccar ve bankacılarının zenginliğini sergileyecek şekilde yapılmış gösterişli binalarda gayet somut. Liverpool'un dünyaya ulaşmaya devam ettiği müzikteki tarihini kültürel bir erime potası olarak hissedebilirsiniz.
 
Kaplan'ın buradaki merkezi, efsanevi Liver Kuşlarının kasabayı seyrettiği Royal Liver Building'e ve Beatles'ın ilk kez sahne aldığı Cavern Club'a kısa bir yürüyüş mesafesinde, bir zamanlar kentin Pamuk Borsasına ev sahipliği yapan güzel bir Edward dönemi binasında yer alıyor. Liverpool Futbol Kulübüne ev sahipliği yapan ünlü Anfield stadyumuna düzenli olarak geziler düzenleyen okul, her yaştan öğrencilere ideal bir öğrenme ortamı sunuyor.
 
 


Yurt
 
Özel olarak seçilmiş daireler, pansiyonlar ve harika bir yaşam deneyimi sağlayan yurtlarda, daha bağımsız bir yaşam tarzının ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal yönlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Çoğu konutta kendi yemeğinizi yapabilir, yeni arkadaşlarınla ortak bir yaşam alanını paylaşabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Tek, ikiz veya çift kişilik odaları Kaplan desteğiyle ayarlayabilirsiniz.
 
 
Aile Yanı
 
Aile yanı konaklama programında kursunuzun süresi boyunca İngiliz bir aile yanında kalır, yemeklerinizi ev sahiplerinizle yer ve rahat bir hayat akışıyla okul dışında da pratik yapmış olursunuz. Aileler Kaplan International tarafından özel titizlikle seçilmiştir.

 

Esnek İngilizce Kursları (2 hafta ila 1 yıl): 

- Genel İngilizce

- Yarı-Yoğun İngilizce

- Yoğun İngilizce

- Klasik Program 40+

 

Uzun Dönem İngilizce Kursları (20+ hafta): 

- Yoğun Akademik Yıl (32 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

- Akademik Yıl (32 hafta)

- Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

 

İş İngilizcesi Kursları (Esnek, 2 hafta+): 

- Business Supplementary 

- Business Yoğun Kurs

 

Sınavlara Hazırlık Kursları (2 ila 24 hafta): 

- IELTS Sınavına Hazırlık 

- IELTS Supplementary

 

Öğretmenlik Kursları (Esnek, 1 hafta+): 

- CLIL Metodolojisi

- Kaplan’s Öğretmenlik Eğitimi

- Cambridge TKT Hazırlık


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları