KAPLAN INTERNATIONAL BRISBANE

Brisbane, Avustralya
KAPLAN INTERNATIONAL BRISBANE

KAPLAN INTERNATIONAL BRISBANE

Brisbane

Güneş Işığı Devletinin şık başkentini gerçekten tanımak için Brisbane Nehri boyunca şehre doğru ücretsiz feribot yolculuğu yapın. Coot-tha Dağı'nın yeşil yamaçlarında parlayan gökdelenleri ve Victoria evlerini izleyin. Nehir kenarındaki sanat galerilerini, çatı barlarını ve bahçelerini keşfetmek için sahile adım atın ya da Lone Pine Park'ın yaban hayatı sığınağındaki ornitorenk ve koalaları görmek için tepeye çıkın.
 
İngilizce öğrenenlerin işletme kurslarına devam etmeleri için fırsatlar sunmak üzere Business School ile kampüs paylaşan Kaplan International'ın Brisbane'deki merkezi, modern öğrenme ekipmanlarının yer aldığı, öğrenci kullanımına ayrılmış iki multimedya laboratuvarı ve elli bilgisayar bulunduran yeni ve geniş bir kampüs.


Esnek İngilizce Kursları (2 hafta ila 1 yıl): 

- Genel İngilizce

- Yoğun İngilizce

 

Uzun Dönem İngilizce Kursları (20+ hafta): 

- Yoğun Akademik Yıl (32 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

- Akademik (10 hafta)

 

Sınavlara Hazırlık Kursları (2 ila 24 hafta): 

- Cambridge Sınavlarına Hazırlık (10 hafta)

- Cambridge Sınavlarına Hazırlık (12 hafta)

- IELTS Hazırlık

 

Yurt
 
Özel olarak seçilmiş daireler, pansiyonlar ve harika bir yaşam deneyimi sağlayan yurtlarda, daha bağımsız bir yaşam tarzının ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal yönlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Çoğu konutta kendi yemeğinizi yapabilir, yeni arkadaşlarınla ortak bir yaşam alanını paylaşabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Tek, ikiz veya çift kişilik odaları Kaplan desteğiyle ayarlayabilirsiniz.
 
 
Aile Yanı
 
Aile yanı konaklama programında kursunuzun süresi boyunca Avustralyalı bir aile yanında kalır, yemeklerinizi ev sahiplerinizle yer ve rahat bir hayat akışıyla okul dışında da pratik yapmış olursunuz. Aileler Kaplan International tarafından özel titizlikle seçilmiştir.

 


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları