ILSC MELBOURNE

Melbourne, Avustralya
ILSC MELBOURNE

ILSC MELBOURNE

Avustralya’nın kültürel başkenti olan Melbourne, genellikle ülkenin 'havalı' başkenti olarak adlandırılır ve bunun nedenini anlamak güç değil. Renkli sanat ve kültür sahnesi, canlı müzik ve eğlence, spor, birinci sınıf moda ve alışveriş ve canlı gece hayatıyla kentin herkes için bir şeyleri var. İçinde biraz yaşarsanız Melbourne'un istatistiklerde neden dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olarak gösterildiğini anlayacaksınız.
 
ILSC Melbourne'un yeni tasarlanmış, şehrin serin ve şık atmosferine uyan modern kampüsü, Southern Cross Tren İstasyonunun karşısında, muhteşem kafelere, restoranlara ve alışveriş merkezlerine yakın, merkezi bir konuma sahip.


Aile Yanı
 
ILSC’nin Aile Evlerinden birinde kabul edilip destekleyici bir ortamda bulunmak, İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek ve Avustralya kültürünü ve aile hayatını deneyimlemek için mükemmel bir fırsat.
 
ILSC’nin aile evleri:
 
- Okula 45-60 dakika mesafe
- Masa, yatak, şifoniyer, dolap ve iyi aydınlatma ile donatılmış temiz, konforlu ve özel bir oda
- Kültürel olarak çeşitlilik gösterir ve Brisbane’in çokkültürlü nüfusunu yansıtır
- Güvenli, emniyetli, denetlenmiş ve onaylanmış ev sahipleri
- Sağlıklı yemekler 
 
 
Diğer Seçenekler
 
Aile yanında kalmak yerine Melbourne maceranızı diğer öğrencilerle paylaşmak isterseniz, ILSC, ortağı Iglu - Chatswood sayesinde sizlere Single Room lüksü sunuyor:
 
Melbourne'daki Iglu Chatswood, ILSC Sydney kampüsünden 18 dakika uzaklıkta lüks bir tesis. Yemek, eğlence ve alışveriş, ihtiyacınız olan her şeye yakın. Uluslararası öğrenciler için ideal bir seçenek.

 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları