KAPLAN INTERNATIONAL VANCOUVER

Vancouver, Kanada
KAPLAN INTERNATIONAL VANCOUVER

KAPLAN INTERNATIONAL VANCOUVER

Vancouver

Başka nerede sabah kayak yapıpı öğleden sonra sahile inebilirsiniz? Vancouver şehir merkezinden arabayla sadece yarım saat uzaklıktaki North Shore Dağları'nın yamaçları, suların ötesindeki ormanlık adaların muhteşem manzarasını sunuyor. Uzun ağaçlıklı kıyı şeridi ve yumuşak beyaz kumları, temizliği ve ulaşım rahatlığıyla Vancouver National Geographic tarafından dünyanın en iyi 10 sahil kasabası arasında gösteriliyor.
 
Kaplan'ın buradaki merkezi Merkezi bir konumda bulunuyor.r Yerel otobüs duraklarına ve üç Skytrain istasyonuna yakın. Whistler, Victoria ve Seattle gibi şehirlere kayak gezileri dahil olmak üzere hafta sonu turları düzenleyen okul, birden fazla Kanadalı üniversiteye kesintisiz transfer de sağlıyor.
 


Esnek İngilizce Kursları (2 hafta ila 1 yıl): 

- Genel İngilizce

- Yarı-Yoğun İngilizce

- Yoğun İngilizce

- Üniversiteye Hazırlık

 

Uzun Dönem İngilizce Kursları (20+ hafta): 

- Yoğun Akademik Yıl (32 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

- Akademik Yıl (32 hafta)

- Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

 

İş İngilizcesi Kursları (Esnek, 2 hafta+): 

- Business Supplementary 

 

Sınavlara Hazırlık Kursları (2 ila 24 hafta): 

- IELTS Hazırlık

- TOEFL Sınavına Hazırlık 

- TOEFL ve Akademik İngilizce Part-Time

Yurt
 
Özel olarak seçilmiş daireler, pansiyonlar ve harika bir yaşam deneyimi sağlayan yurtlarda, daha bağımsız bir yaşam tarzının ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal yönlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Çoğu konutta kendi yemeğinizi yapabilir, yeni arkadaşlarınla ortak bir yaşam alanını paylaşabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Tek, ikiz veya çift kişilik odaları Kaplan desteğiyle ayarlayabilirsiniz.
 
 
Aile Yanı
 
Aile yanı konaklama programında kursunuzun süresi boyunca Kanadalı bir aile yanında kalır, yemeklerinizi ev sahiplerinizle yer ve rahat bir hayat akışıyla okul dışında da pratik yapmış olursunuz. Aileler Kaplan International tarafından özel titizlikle seçilmiştir.

 


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları