APOLLO MAYNOOTH UNIVERSITY

Maynooth, Dublin, İrlanda
APOLLO MAYNOOTH UNIVERSITY

APOLLO MAYNOOTH UNIVERSITY

Dublin

İrlanda merkezli Apollo Language Centre dünyaca ünlü LAL dil okulları zincirinin İrlanda’daki merkezi. Apollo, hem yetişkin ve hem de genç dil öğrencileri için kaliteli eğitimin yanı sıra, zengin aktivite ve gezi programları sunuyor. Apollo Dil Okulları’nın İrlanda’daki yaz okulu merkezlerinden biri olan Maynooth University’de gerçekleştirdiği program sayesinde öğrenciler yepyeni bir üniversite deneyimine ortak olacaklar.

Maynooth University Dublin şehir merkezine 30 dakikalık mesafede. Hareketli ve tamamen İrlandalı olan üniversite kampüsü 8.500 öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Üniversite içerisinde dil eğitimi alacak olan öğrencileri eski ve yeni bir karışımı etkileyici bir biçimde sunan iki farklı kampüs merkezi bekliyor. Kampüste tenis kortları, dans stüdyoları ve geniş açık futbol/hokey sahalarına sahip spor alanları var. Maynooth programında merkezinde isteyen öğrenciler ekstra ücret ödemeden haftalık 5 saat fazladan dil eğitimi alabilirler.

 

 

 

Yaş Aralığı: 9 – 12, 13 – 17
Kurs Süresi: 1 – 6 hafta
Kurs Tarihleri: 2 Temmuz – 10 Ağustos
Konaklama: Yurt (Tek Kişilik Özel Banyolu Oda)
Haftalık Ders Saati: 15 saat
Mesafeler: Dublin 30 dk
Sınıf Mevcudu: 15

 

 

 


Modern kuzey kampüsünde, her öğrenci için özel bir banyo ve rahat dinlenme alanları bulunan konforlu tek kişilik yatak odalarında konaklama sağlanmaktadır. Tüm yemekler Üniversite restoranında verilmektedir.

Her hafta 1 Tam ve 2 Yarım gün gezi düzenlenmektedir.

 

Tam günlük geziler: Malahide Kalesi ve Howth, Belfast, Kilkenny, Glendalough ve Powercourt

Yarım günlük geziler: İrlanda Ulusal Müzesi, Collins Barracks ve Şehir merkezi turu

Çeşitli Sportif ve Kültürel Aktiviteler

Futbol

Basketbol

Tenis

Animasyon


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları