BSC - ARDINGLY COLLEGE

West Sussex, İngiltere
BSC - ARDINGLY COLLEGE

BSC - ARDINGLY COLLEGE

West Sussex

British Study Centres'ın Güneydoğu İngiltere West Sussex'deki yaz okulu programı, Londra merkeze hızlı trenle sadece 40 dk mesafede bulunan Ardingly College'da düzenleniyor. Bölge göz alıcı doğal güzelliğiyle ünlü ve İngiltere’nin popüler sahil şehirlerinden olan Brighton’a sadece 29 km uzaklıkta. Akademik olarak hayli prestije sahip olan Ardingly College, bağımsız bir yatılı okul. Birinci kalite imkanları ve spor tesisleriyle de adından söz ettiriyor. 250 hektarlık alanda maksimum 300 kişiye eğitim veren okulda kapalı bir yüzme havuzu, 18 adet tenis kortu, basketbol, futbol, voleybol ve badminton sahaları, tiyatro, disko salonlarıyla drama stüdyoları bulunuyor.

 

BSC'nin Ardingly College programında haftada 15 saat sunulan klasik yaz okulu programının yanı sıra haftada 23 saat Yoğun İngilizce ve yine Genel İngilizce ile birlikte, haftada 3 kez öğleden sonraları 6 saat olmak üzere toplam 21 saat Tenis ve Su Sporları, haftada 8 saat toplam 23 saat Geleceğin Liderleri eğitimleri de sunuluyor.

Yaş Aralığı: 8 – 17

Kurs Süresi: 1 – 6 Hafta

Kurs Tarihleri: 1 Temmuz – 11 Ağustos

Konaklama: Yurt (Standart Tek Kişilik Oda), Yurt (Standart Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati : Genel İngilizce 15 Saat, İngilizce ve Tenis, İngilizce ve Su Sporları 21 Saat, Yoğun İngilizce, İngilizce ve Geleceğin Liderleri 23 Saat

Mesafeler: Londra’ya 40 dk.

Sınıf Mevcudu: 15

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup Gatwick Havaalanı’ndan gerçekleştirilecek varışlar ve ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır. Varışlar ve ayrılışlar sabah 06.00 ile akşam 21.00 arasında olmalıdır, aksi takdirde ekstra 50 £ ücret talep edilir.

* İngilizce ve Geleceğin Liderleri programı için minimum yaş 14’tür.

* Okul 16 yaş altındaki öğrenciler için 65 £ Unaccompanied Minor Fee talep eder.


Yüzme

El Sanatları

Tiyatro

Dans

Takım Oyunları

Basketbol

Futbol

Squash

Badminton

Müzik

Hazine Avı

Disko

Barbekü Partisi

Quiz Geceleri

Yetenek Şovları

Her hafta 1 tam ve 1 yarım gün gezi düzenlenir.

 

Tam günlük geziler: Londra, Oxford, Cambridge

Yarım günlük geziler: Brighton, Londra


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları