ENGLISH IN CHESTER

Chester, İngiltere
ENGLISH IN CHESTER

ENGLISH IN CHESTER

Chester

English in Chester yaz okulu programı, Chester Üniversitesi'nin kampüsünde düzenleniyor. 2000 yıllık Roma dönemine dayanan tarihi, Viktorya dönemine ait siyah beyaz yapılar, Chester'ın öne çıkan özellikleri. Chester, Londra’ya 2 saat uzaklıkta. Haftada 15 saat Genel İngilizce eğitimi verilen programda, öğrenciler dil becerilerini geliştirmenin yanı sıra düzenlenen aktiviteler ile sosyal ve sportif becerilerini de geliştirmeye teşvik ediliyor. Öğrencilere aile yanı konaklama olanağı sunan program kapsamında her hafta Çarşamba günleri öğrencilerin liderlik, takım çalışması ve iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik 90 dakikalık proje çalışmaları yaptırılıyor. 

 

 
Yaş Aralığı: 13 – 16
Kurs Süresi: 2 – 4 hafta
Kurs Tarihleri: 25 Haziran – 10 Ağustos
Konaklama: Aile Yanı
Haftalık Ders Saati: 15 Saat
Mesafeler: Londra’ya 2 Saat
Sınıf Mevcudu: 12
 
* Havalimanı gidiş - dönüş transferler ve 16 yaşından küçük çocuklar için ‘ meet& greet’ servisi program ücretine dahil olup Manchester veya Liverpool Havalimanı’ndan gerçekleştirilecek varışlar ve ayrılışlar için geçerlidir.Farklı havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.
* English in Chester tarafından haftalık £6.05 karşılığında sağlık sigortası sunulmaktadır.


Drama

Dans

Basketbol

Futbol

Sinema

Bilgi Yarışmaları

Sanat Aktiviteleri

Buz Pateni

Haftada 1 tam, 2 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

 

Tam Günlük Geziler: Liverpool, Manchester, Alton Towers, Conwy & Llandudno

Yarım Günlük Geziler: Manchester United Tour, Chester Zoo, Blue Planet Aquarium, Manly Mere,Beeston Castle/ Ice Cream Farm


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları