EC LONDON 30+ BUSINESS ENGLISH

Londra, İngiltere
EC LONDON 30+ BUSINESS ENGLISH

EC LONDON 30+ BUSINESS ENGLISH

Londra

EC London 30+, 30 yaş ve üstü yetişkinler için kurulmuş popüler bir İngilizce okulu. İngilizcenizi dünyanın her yerinden gelen olgun öğrencilerle pratik yaparak, Whitechapel Gallery ve Camden Market gibi eğlenceli ve ilginç yerlere yapılan grup gezilerine ve sosyal aktivitelere katılarak geliştirebilir, rutin derslere katılmanın yanı sıra EC'nin telaffuz kliniği ve konuşma dersleri gibi "akademik ekstralar"ından faydalanabilirsiniz. Bu ikonik şehirde yapılacak çok şey var. Yetişkin iş adamları İngilizcelerini ilerletmek için dünyanın her yerinden EC Londra'ya geliyorlar. Londra'da, farklı kültürlerle iç içe geçecek, dünya görüşünüzü genişletecek ve sizin gibi kariyerleri yolunda ilerleyenlerle pratik yaparken kalıcı arkadaşlıklar da kuracaksınız.


Yaşamayı seçtiğiniz yer, yurtdışındaki eğitim deneyiminizin merkezi bir parçası olacaktır. EC, yaşam tarzınıza, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli konaklama seçenekleri sunuyor. Diğer EC öğrencileriyle birlikte ya da yerel İngilizce konuşan bir aile yanında yaşayabilirsiniz.
 
Konutlar sosyalleşmeyi sevenler için uygun canlı bir atmosfere sahiptir. Konaklama seçenekleri toplu taşıma araçlarına yakın lokasyonlardır.  
Aile yanında kalmayı seçerseniz, anadilleri İngilizce olanlarla birlikte yaşar ve otantik bir yaşam tarzını deneyimlersiniz. Çok sayıda öğrenci ev yemeklerinin tadını çıkarır, güvenli aile yanında daha rahat hisseder.
 
Bir ailenin yanında ya da rezidansta, her zaman sıcak karşılanırsınız. Tüm ev sahipleri, derslerin ilk gününde kendinizi nasıl rahat edeceğiniz yolunda tam bilgi verirler, konutlarda ise ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olmak ve sorularınızı cevaplamak üzere ibir EC temsilcisi hazır bulunur.

 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları