ELC BRISTOL

Bristol, İngiltere
ELC BRISTOL

ELC BRISTOL

Bristol

İki büyük üniversitesi ve yaklaşık 450.000 nüfusu ile Bristol, Güney İngiltere'nin Londra’dan sonraki en büyük ikinci şehri. Tyatroları, alışveriş mekanları, müzik sahneleri ve sokak sanatı ile ünlü olan bu kent 2018'de canlı liman bölgesi ve uluslararası restoranlarıyla National Geographic tarafından "İngiltere’nin en havalı şehri" olarak tanımlandı ve Cool List'deki birinciliğiyle onurlandırıldı. Burası büyük bir şehrin tüm cazibe merkezlerine sahip olmakla birlikte, burada olduğunuz gibi yaşamak kolay. İhtiyacınız olabilecek ve ilgi çekici yerlerin çoğu yürüme mesafesinde, dolayısıyla toplu taşıma araçlarına mecbur değilsiniz.

 

Bristol Uluslararası Havaalanı'nın 37 ülkedeki 122 şehre uçuşu var. Bu buraya gelmeyi hem kolay kılıyor, hem de öğrencilerin diğer Avrupa merkezlerini kolayca ziyaret etmeleri için harika bir fırsat. Bristol ayrıca, Londra, Bath, Oxford, Cardiff, Stonehenge ve Windsor Castle gibi popüler noktalara günlük geziler yapmak için de elverişli bir konumda. Avrupa Yeşil Başkenti sınıfına dahil olarak gösterilen tek İngiliz şehri ve ELC merkezleri de birçok park ve açık kırsal alana yürüme mesafesinde. Bu merkezler, Pembroke House ve Abon House..


Okul, konaklamanızı okula yürüme mesafesinde, tek kişilik odalarda ayarlayabiliyor. Otobüsle seyahat etmeyi seçerseniz, haftalık bir otobüs biletinin ücreti bir ELC Bristol öğrenci kartı bulunan First Bus uygulaması aracılığıyla şu anda £ 12.00'dır. (Maliyet değişebilir).
• Aile yanında konaklamaya yatak, kahvaltı ve akşam yemeği dahil.
• Bağımsız öğrenci evleri ve daireleri (Kendin pişir).
• Goldney Hall University Residence (Kendin pişir). (Temmuz - Ağustos aylarında kullanılabilir.)

 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları