KINGS BRIGHTON

Brighton, İngiltere
KINGS BRIGHTON

KINGS BRIGHTON

Brighton

İngiltere’nin en eşsiz şehirlerinden biri olan Brighton, önceleri sadece gözde bir turizm bir merkeziydi. Popüler bir sahil beldesi olmasına rağmen, bugün aynı derecede bir üniversite şehri, yeni bir medya merkezi ve sanat için gelişen bir merkez olarak tanınıyor. Kings'in Brighton'daki merkezi, şehrin hareketli kuzey bölgesinde yer alıyor. Brighton'a sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, ancak yerel bölgenin kendisi de birçok mağaza, kafe ve diğer olanaklara sahiptir. Kings Brighton, hareketli London Road bölgesinde, ana tren istasyonuna ve merkezi Kuzey Laine alışveriş bölgesine sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde. Şehrin bu popüler kuzey bölgesi, yakın zamanda yapılan yatırımlardan yararlanarak kentin en gözde ve gelecek vadeden semtlerinden biri haline geldi. Brighton'ın öğrenci nüfusu nezdinde uzun zamandır popüler olan bir bölge olan London Road, yeni açılan Open Market - Brighton'ın tek kapalı pazarı dahil olmak üzere bağımsız dükkanları, eğlence mekanları ve pazarlarıyla ünlü. Aynı zamanda ülkenin en eski çalışan sineması olan ve şimdiye kadar popüler olan York Tiyatrosu'na da ev sahipliği yapıyor.
 
 
Konum: Güney doğu İngiltere
Nüfus: 270.000
En yakın havaalanları: Gatwick Havaalanı, Heathrow Havaalanı
En yakın şehirler: Londra, Portsmouth
Londra Şehir Merkezine Yolculuk: 60 dakika

 

Kurslar: IELTS Hazırlık, Yoğun kurs, İngilizce + İşletme ve Finans, Cambridge English B2 First, Cambridge English C1 Advanced, Yoğun İngilizce Diploması, Kompakt Kurs, İngilizce + Pazarlama ve Dijital Medya


Kampüs Yurdu
 
Özel olarak tasarlanmış kampüs konutunda konaklama olanağı, yüksek kaliteli olanaklara sahip tek ve en-suite odalar sunuluyor. Öğrenciler ayrıca bir de TV salonu var. Tesis bünyesindeki kafeteryada temel mutfak olanakları da sağlanmakla birlikte, öğrenciler yiyecek ve içecek sunumlarından da faydalanabilir.
 
- Tek kişilik, en-suite odalar
- Tam zamanlı güvenlik personeli
- Çamaşırhane
- Nevresimler
- TV salonu / ortak oda
- Ortak alanların temizliği
- Ücretsiz WiFi internet
- Minimum yaş: 15 (yaz aylarında 16). 18 yaş altı kızlar, 18 yaş altı erkekler ve 18 yaş üstü öğrenciler için ayrı bölümler.
- Yemek seçenekleri: Yarım pansiyon veya oda + kahvaltı
 
 
York Grove Öğrenci Yurdu
 
Bu, dört katta altı banyolu altı tek kişilik odada baştan aşağı yenilenmiş bir konut. Kolejden 10-12 dakikalık yürüme mesafesinde, tren istasyonuna ve çok çeşitli mağaza ve restoranlara kolayca ulaşılabilecek mesafede. 9 Eylül- 16 Haziran arası dönemlerde çalışıyor
 
- 5 adet en-suite oda ve 1 adet ayrı banyolu oda
- Buzdolabı, derin dondurucu, mutfak eşyaları ve tabak ile donatılmış ortak mutfaklar
- Öğrenci salonu
- Bahçe
- Haftalık yatak malzemesi değişimi (Öğrenciler kendi havlularını getirmeliler)
- Haftalık temizlik 
- WiFi internet erişimi 
- Minimum yaş: 18
 
Yemek seçenekleri: Mutfak
 
 
 
Phoenix Hall Residence
 
Sadece yazları çalışan Phoenix Halls Residence, Brighton Üniversitesi yurtlarının bir parçası. Kings Brighton'a sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde konforlu konaklama birimleri sunuyor. Tüm odalarda özel banyo bulunuyor ve öğrenciler yemek pişirebilecekleri bir mutfaklı salonu paylaşıyorlar. Yemek yapmak istemeyen öğrenciler Kings Brighton kafeteryasında yemek yiyebilir, ayrıca sadece birkaç dakika uzaklıkta çok çeşitli kafe, restoran ve barlar da bulunmaktadır.
 
- Tek kişilik, en-suite odalar
- Paylaşımlı, tam donanımlı mutfaklar
- Çamaşırhane
- Yatak çarşafları (haftalık olarak değiştirilir)
- Salon / TV ve DVD oynatıcı bulunan ortak oda
- Ortak alanların, yatak odalarının ve banyoların haftalık temizliği
- Ücretsiz WiFi internet
- 24 saat güvenlik
- Güvenli bisiklet muhafazası
- Minimum yaş: 18
 
 
Aile Yanı
 
Ailelerimizin tümü özenle seçilir ve deneyimli Konaklama Görevlilerimiz tarafından düzenli olarak denetlenir. Çalışan aileler, çiftler, bekar insanlar ve emekli insanlar dahil olmak üzere birçok yerel ev sahibi ile uzun vadeli güçlü ilişkileri var. Tüm ev sahipleri sıcak bir karşılama ve konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.
 
- Yıl boyunca tek kişilik odalar (İkizler yaz döneminde kullanılabilir)
- Tamamen mobilyalı oda
- Nevresimler 
- İnternet kullanımı
- Haftada bir çamaşır yıkama
- Kahvaltı ve akşam yemeği (Ön ödemeli öğle yemeği de pazartesi-cuma arası mevcuttur, ek ücret uygulanır)
- Kolejden ortalama uzaklık: Yürüyerek veya toplu taşıma ile 30 dakikaya kadar.
 

 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları