St GILES BRIGHTON

Brighton, İngiltere
St GILES BRIGHTON

St GILES BRIGHTON

Brighton

St Giles Brighton, şehir merkezinde, hayat dolu sahil şeridinde harika bir konumda, St Giles'ın George Street'taki özel rezidansına sadece 4 dakikalık yürüme mesafesinde, heyecan verici bir atmosfere sahip geniş ve samimi bir okul.
 
Brighton, 250.000 nüfusa sahip genç ve kozmopolit bir şehir. Londra'dan sadece bir saat uzaklıkta ve seçkin restoran ve barlarının yanı sıra kültür ve sanat merkezileriyle sanat ve tiyatro sahnesinin başkenti. St Giles Brighton, kentin tam merkezinde, ünlü Royal Pavilion'ın tam karşısında. Plaja ve kentin ana alışveriş ve eğlence bölgelerine sadece birkaç dakika uzaklıkta. St Giles Brighton canlı ve kültürel bir deneyim arayan öğrenciler için ideal.
 
St Giles Brighton, okulu öneren öğrencilerin yüzdesi, platinum kurslarının kalitesi, imkanlar ve sosyal program alanlarındaki başarıları göz önüne alınarak 2017'de yapılan iç değerlendirmede St Giles London Central ile birlikte en başarılı okul olarak gösterildi. 
 
 
 
Kurslar:
 
- General English Group
- Beginners English
- International Semester Courses
- IELTS Preparation
- Cambridge English Preparation
- Platinum English Courses
- General English plus English for Business
- English for University Studies
- English Plus Internship Programme
- INTO University Pathway Programme
- General English plus Tourism
- Secret Cities: English plus Unique Experiences
 
- Teachers of English (TEC)
- Cambridge CELTA (Tam zamanlı)
- ICELT
- Cambridge TKT Preparation

 


Öğrenci Yurdu
 
St Giles George Street Residence: 
St Giles öğrencilerine özel. Tümü özel banyolu 30'dan fazla tek kişilik oda sunan bu tesis, okula, şehir merkezine ve deniz kıyısına sadece 4 dakikalık yürüme mesafesinde.
 
- Tek kişilik en-suite odalar
- Donanımlı mutfaklar
- Minimum yaş 18
 
 
Aile Yanı
 
Okul dışında İngilizce pratiği yapmak ve İngiliz kültürünü ve yaşam biçimini ilk elden öğrenmek isterseniz bu popüler konaklama seçeneği ideal bir seçim. Evlerinde İngilizce konuşan bir ev sahibi ile kalacaksınız.
 
- Dikkatlice seçilmiş ve izlenen ev sahipleri
- Yarım pansiyon, sadece kahvaltı veya self-catering seçimi
- Tek kişilik veya ortak oda seçimi
- Tüm yatak çarşafları ve havlular
- Üst sınıf aile yanında konaklama seçeneği 
- Ekonomik fiyat seçeneği
- Evden merkeze seyahat süresi otobüsle yaklaşık 15-30 dakika, ancak bazı evler ise yürüme mesafesinde. Brighton'daki toplu taşıma araçları iyi ve güvenilirdir ve otobüsle seyahat eden öğrenciler haftalık pasoları indirimli fiyatlarla satın alabilir.
 
(Üst sınıf aile yanında konaklama seçeneği, internet erişimli, iyi döşenmiş geniş yatak odalarının yanı sıra özel banyo rezervasyonu yapma imkanı sunar.)
 
 
Oteller
 
St Giles Brighton, öğrencilerinin aralarından seçim yapabileceği otellerle anlaşmalıdır. Bunlar merkeze yürüme mesafesinde ve Brighton şehir merkezine yakın, konforlu, birinci sınıf otellerdir:
 
- The Kings
- The Old Ship
- My Hotel Brighton
 
 
Misafirhane
 
Misafirhane seçeneği, aile yanında konaklamaya ekonomik bir alternatif sunan, aile tarafından işletilen bir otel. St Giles Brighton'a yürüme mesafesinde ve kahvaltı sunuyor:
 
- Court Craven
Londra: Yaklaşık. Trenle 50 dakika
Heathrow: Yaklaşık. Otobüs ile 145 dakika
Gatwick: Yaklaşık. Trenle 25-30 dakika
Aile Yanı: Yaklaşık. Otobüsle 40 dakika
Konut: Yaklaşık. 4 dakika yürüyüş
Oteller / Misafirhaneler: Yaklaşık. 4-20 dakika yürüyüş

 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları