EC ENGLISH LOS ANGELES - UCLA CAMPUS

Westwood, Los Angeles, ABD
EC ENGLISH LOS ANGELES - UCLA CAMPUS

EC ENGLISH LOS ANGELES - UCLA CAMPUS

Los Angeles

Los Angeles Westwood bölgesinde bulunan University of California Los Angeles’ın nefes kesici kampüsünde sunulan EC UCLA yaz kampında 10-13 ve 13-17 yaş arası öğrenciler dil eğitimine katılabilirler. Los Angeles’ın en güzel bölgelerinden Westwood bölgesi Beverly Hills’e komşu. Merkezi konumu sebebiyle UCLA kampüsü Los Angeles’ın en ünlü ve mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerine sadece dakikalar uzaklıkta. Haftada 15 saat İngilizce dersinin sunulduğu EC UCLA klasik yaz okulu kapsamında haftada 2 tam gün ve 5 yarım gün olmak üzere 7 gezi düzenleniyor. Haftalık 15 saatlik klasik yaz okuluna ek olarak öğrenciler haftada ekstra 6 saat Liderlik üzerine eğitimler de alabilir. Tam gün geziler kapsamında öğrenciler Disneyland, Santa Monica Beach, Universal Studios gibi heyecan verici yerleri ziyaret edebilirler. Öğleden sonra ve akşam vakitlerinde ise Lazertag, spor, yetenek gösterileri, hazine avı, Grove’da alışveriş, takım çalışması gibi hem öğretici hem de eğlenceli aktivitelerde zaman geçirirler. UCLA kampüsündeki modern sınıflarda eğitim alan öğrenciler, sadece birkaç dakika uzaklıkta yine kampüs içi yurtlarda, iki kişilik odalarda konaklarlar. 

 

 

 

Yaş Aralığı: 10 – 13, 13 – 17

Kurs Süresi: 1 – 6 hafta

Kurs Tarihleri: 30 Haziran – 11 Ağustos

Konaklama: Yurt (Standart Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati: 15 Saat, 21 Saat

Mesafeler: Los Angeles’a 45 Dakika

Sınıf Mevcudu: 15

Program fiyatlarına kayıt, kurs, konaklama, akitivite ve geziler, havaalanı transfer hizmetleri dahildir.

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup LAX Havalimanı’ndan yapılmaktadır. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Sağlık sigortası dahil edilmiştir.

* Okul refakatsiz seyahat eden öğrenciler için tek yön için 115 USD Uncompanied fee talep edebilir.

* İngilizce + Liderlik programı haftalık 21 saat olduğu için I-20 belgesinin getirtilmesi ve F1 vizesine başvurulması gerekmektedir.


Amerikan Futbolu

Sanat ve El becerileri

Basketbol

Beyzbol

Bingo

Casino Gecesi

Davns

Disko

Moda Gösterileri

Oyun Gecesi

Karaoke

Futbol

Tenis

Mini Olimpiyat

Voleybol

Masa Tenisi

Quiz Geceleri

Yetenek Şovları

Alışveriş Merkezi Ziyaretleri

Her hafta 2 tam gün ve 5 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

 

Tam günlük geziler: Disneyland Resort, Universal Studios, Hollywood, Santa Monica Beach, Six Flags, Magic Mountain, Griffith Observatory


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları