KINGS BOSTON

Chestnut Hill, Boston, ABD
KINGS BOSTON

KINGS BOSTON

Boston

Zengin bir tarihe sahip, aynı zamanda modern, dinamik bir spor ve eğlence merkezi olan Boston büyük Amerikan şehirlerinden biri ve uluslararası bir öğrenci olmak için mükemmel bir yer. Dünyanın en büyük öğrenme başkentlerinden biri olarak tanınan Boston, 50'den fazla üniversite ve koleje ev sahipliği yapıyor. Kings Boston, New England'ın en çekici üniversitelerinden biri olan Pine Manor College kampüsünde. 60 dönümlük bu güzel site, Boston'un en zarif ve seçkin banliyölerinden biri olan Chestnut Hill'de yer alıyor.
 
Ekim 2012'de başlayan büyük bir tadilattan bu yana, öğrenciler harika yeni öğretim olanaklarının ve kampüsteki modern konaklama tesislerin tadını çıkarıyor. Tesis bünyesindeki öğrenci kafeteryasında servis edilen sıcak ve soğuk yemekler çok çeşitli. Yemek planı haftada 19 öğün tam pansiyon.
 
Boston'ın Massachusetts Bay Ulaşım Kurumu (MBTA) tarafından yönetilen ulaşım sistemi, metro, otobüs, tren ve tekne rotalarını kapsıyor ve dünyanın en kapsamlı ulaşım sistemlerinden biri. Kings Boston, şehir merkezine sadece 15-20 dakika uzaklıkta ve araba veya toplu taşıma araçları ile kolayca erişilebilir. Metro sisteminin Yeşil Hattı üzerindeki D şubesi Chestnut Hill İstasyonu'na sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde.


Kampüs İçi Öğrenci Yurdu
 
Pine Manor College kampüsündeki öğrenci konutları, Kings Boston'a sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde, Boston şehir merkezine ise 20 dakikalık bir metro yolculuğu mesafesinde. Rezidans, kat başına 12 öğrenciye kadar ortak banyolu tek ve ikiz odalardan oluşan yatakhaneler sunuyor. Her rezidans bloğunda kanepeler, TV, oyun sistemi ve çalışma barı bulunan geniş bir ortak salon var.
 
- Tek ve ikiz odalar
- Yatak, masa ve gardıroplar
- Her 6 öğrenciye 1 duş, 2 lavabo ve 1 tuvalet içeren ortak banyo alanı
- 24 saat güvenlik
- Haftalık nevresim ve havlular 
- Sıcak ve soğuk yemek seçenekleri ile mükemmel kafeterya
- Ortak alanlarda iki haftada bir temizlik (Öğrenciler kendi odalarını temizler)
- Ücretsiz WiFi internet
- TV ile öğrenci salonu
- Tesis bünyesinde çamaşır yıkama olanağı
- Minimum yaş: 16
 
 
Aile Yanı - Yarım Pansiyon
 
Ailelerin tamamı özenle seçilir ve deneyimli Konaklama Görevlimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilir. Kings'in çalışan aileler, çiftler, bekar insanlar ve emekli insanlar dahil olmak üzere birçok yerel ev sahibi ile güçlü ilişkileri var. Tüm ev sahipleri sıcak bir karşılama ve konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.
 
- Konforlu, misafirperver konaklama
- Tek kişilik odalar
- Tamamen mobilyalı oda
- İnternet kullanımı
- Haftada bir çamaşır yıkama
- Nevresimler
- Her gün kahvaltı ve akşam yemeği
- Üniversiteye ortalama uzaklık: Toplu taşıma ile 45-55 dakika
 

Film geceleri, drama atölyeleri, bilgisayar ve video atölyeleri, seminerler, tartışmalar, müzik, konserler ve oyunlar, spor olanakları..


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları