KINGS NEW JERSEY

New Jersey, ABD
KINGS NEW JERSEY

KINGS NEW JERSEY

New Jersey

New Jersey, Amerika’nın doğu kıyısında, yakınındaki New York ve Philadelphia ile birlikte Amerika’da ‘Garden State’ olarak bilinen, yemyeşil eyalet parkları arasında yükselen kozmopolit şehirlerden biri. Kings New Jersey, 280 dönümlük modern tesislerin bulunduğu özel bir üniversite olan Rider'ın Lawrenceville kampüsünde yer alıyor. 
 
 
Konum: New Jersey, kuzey doğu ABD
Nüfus: 3.887, Rider Inüversitesi dönem boyunca yaklaşık 5.500 öğrenciyi ekliyor
En yakın havaalanları: Newark International ve Philadelphia International
En yakın şehirler: Philadelphia ve New York
 
 

 


Rider Üniversitesi'nin web sitesinde yazıldığı gibi, kampüste yaşamak size hem kişisel özgürlüğü hem de bir topluluğun parçası olma sorumluluğunu sunar. Sınıflar, sporlar, kulüpler ve Kings Center danışmanları. Kampüs ortamı arkadaş edinmek için en uygun ortamdır ve ABD'deki yaşamınızın ilk yılını ihtiyacınız olan her şeyin birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olduğu böylesi bir ortamda geçirmek hem güzel, hem de güvenli bir yoldur.
 
Lawrenceville kampüsünde 13 konut bölümü var. Birinci sınıf öğrencileriyle birlikte yaşamayı seçebilir veya uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyebilirsiniz. Aynı şekilde, eğer bayansanız, yalnızca kadınlara ait konaklama yerlerinde yaşamayı seçebilirsiniz. Her bölümde mutfak, çamaşırhane ve salon bulunmaktadır.

 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları