KAPLAN INTERNATIONAL - NEW YORK

New York, ABD
KAPLAN INTERNATIONAL - NEW YORK

KAPLAN INTERNATIONAL - NEW YORK

New York

Kaplan'ın dünyanın en ikonik ve heyecan verici şehirlerinden biri olan New York'taki İngilizce kursları, hem derslerden aldığınızı doğrudan destekleyen, hem de sizi şehre götüren yoğun bir sosyal programla öğrenmenize ve keşfetmenize olanak veriyor. Ziyaretçilerin çoğuna ilham veren bu şehir, dil becerilerinizi geliştirirken size de ilham verecektir. İngilizce'yi Manhattan'ın kalbinde veya ünlü Empire State Binasında öğrendiğinizi tasavvur edin. Kaplan'ın New York'taki merkezlerinin biri New York SoHo'da, diğeri ise Empire State Binasında!
 
 
KAPLAN INTERNATIONAL NEW YORK SOHO
 
Soho'nun 19. Yüzyıl endüstriyel geçmişini, dramatik dökme demir cephelerinde ve zikzaklı yangın merdivenlerinde hatırlatıcı bulmaya devam edeceksiniz. Ancak bu eski dökümhane ve fabrikalar ağı şimdi yakındaki New York Üniversitesi ve eski demir sütunlar arasında bulacağınız popüler barlar, kulüpler ve tasarımcı mağazaları sayesinde öğrenciler, modacılar ve sanatseverler için tam bir cennet.
 
Modern bir iç mekana sahip, 19. yüzyıldan kalma büyük bir binadaki okul, New York’un SoHo’nun kuzey kenarı boyunca uzanan Broadway’de, o ünlü tiyatro caddesi üzerinde bulunuyor. New York'un beş ilçesine otobüs ve tren bağlantılarına sahip bir ulaşım merkezine ve Midtown'a yürüme mesafesinde.
 
 
KAPLAN INTERNATIONAL EMPIRE STATES
 
Kaplan International'ın tanıtım metinlerinde bu merkez şu cümleyle tanımlanıyor: "Empire State Binası'nın 63. katındaki okulumuzdan daha muhteşem bir ortam bulamazsınız!" New York’un ikonik silüetinin tam kalbinde İngilizce öğrenmek gerçekten bir macera gibi! En son teknolojiye sahip akademik teknolojiyle donatılmış olan okul, görüşlere açık dinamik bir öğrenme deneyimi için ihtiyacınız olan her şeye sahip. Grand Central Station, Madison Square Park ve 5th Avenue'nün aydınlık ışıkları burada günlük yürüyüşünüz olacak. Okul, öğrencilerine Manhattan tiyatrosunda yılda üç gösteri düzenleyen öğrencilerle birlikte İngilizce ve Tiyatro programı da sunuyor.
 


Yurt
 
Özel olarak seçilmiş daireler, pansiyonlar ve harika bir yaşam deneyimi sağlayan yurtlarda, daha bağımsız bir yaşam tarzının ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal yönlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Çoğu konutta kendi yemeğinizi yapabilir, yeni arkadaşlarınla ortak bir yaşam alanını paylaşabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Tek, ikiz veya çift kişilik odaları Kaplan desteğiyle ayarlayabilirsiniz.
 
 
Aile Yanı
 
Aile yanı konaklama programında kursunuzun süresi boyunca Amerikalı bir aile yanında kalır, yemeklerinizi ev sahiplerinizle yer ve rahat bir hayat akışıyla okul dışında da pratik yapmış olursunuz. Aileler Kaplan International tarafından özel titizlikle seçilmiştir.

 

Esnek İngilizce Kursları (2 hafta ila 1 yıl): 
- Genel İngilizce
- Yarı-Yoğun İngilizce
- Yoğun İngilizce
 
Uzun Dönem İngilizce Kursları (20+ hafta): 
- Yoğun Akademik Yıl (32 hafta)
- Yoğun Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)
- Yoğun Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)
- Akademik Yıl (32 hafta)
- Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)
- Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)
 
İş İngilizcesi Kursları (Esnek / 2 hafta+): 
- Yoğun Business Kursu (32 hafta) (Sadece SoHo’da)
- Business Supplementary (Sadece Empire States’de)
 
Sınavlara Hazırlık Kursları (2 ila 24 hafta): 
- Cambridge C1 Advanced (Sadece SoHo’da)
- Cambridge B2 First Hazırlık (Sadece SoHo’da)
- GMAT Sınavına Hazırlık (12 hafta) (Sadece SoHo’da)
- GRE Sınavına Hazırlık (12 hafta) (Sadece SoHo’da)
- TOEFL Sınavına Hazırlık 
- TOEFL ve Akademik İngilizce Part-Time

 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları