KAPLAN INTERNATIONAL MIAMI

Coral Gables, Miami, ABD
KAPLAN INTERNATIONAL MIAMI

KAPLAN INTERNATIONAL MIAMI

Miami

Işıltılı plajlar, parlak mavi denizler ve yıl boyunca güneş ışığı yeterince çekici, ancak Miami sadece güneşlenme yeri değil. Pastel tonlardaki art deco binaları kentin South Beach bölgesinin sokaklarını dolduruyor ve kentin Küba bağları sayesinde Latin müzik ve lezzetleri havada sürükleniyor. Bir kafe cubano ya da mojito için Little Havana'ya doğru yürüyün ya da Billie Holiday ve Count Basie'nin de bir zamanlar sahne aldığı 1930'ların caz kulübü Ball and Chance'te dans edin.
 
Kaplan'ın Miami'deki merkezi tarihi Coral Gables bölgesinde. "Güzel Kent" anlamına gelen Coral Gables, Akdeniz'i andıran konakları, plazaları ve çeşmeleri ile ünlü. Miami Metrosuna, otobüs duraklarına ve plaja, havaalanına ve Miami'nin geri kalanına giden uygun rotalara sahip ücretsiz Coral Gables tramvay servisine iki dakikalık yürüme mesafesinde.
 

 


Yurt
 
Özel olarak seçilmiş daireler, pansiyonlar ve harika bir yaşam deneyimi sağlayan yurtlarda, daha bağımsız bir yaşam tarzının ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal yönlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Çoğu konutta kendi yemeğinizi yapabilir, yeni arkadaşlarınla ortak bir yaşam alanını paylaşabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Tek, ikiz veya çift kişilik odaları Kaplan desteğiyle ayarlayabilirsiniz.
 
 
Aile Yanı
 
Aile yanı konaklama programında kursunuzun süresi boyunca Amerikalı bir aile yanında kalır, yemeklerinizi ev sahiplerinizle yer ve rahat bir hayat akışıyla okul dışında da pratik yapmış olursunuz. Aileler Kaplan International tarafından özel titizlikle seçilmiştir.

 

Esnek İngilizce Kursları (2 hafta ila 1 yıl): 

- Genel İngilizce

- Yarı-Yoğun İngilizce

- Yoğun İngilizce

 

Uzun Dönem İngilizce Kursları (20+ hafta): 

- Yoğun Akademik Yıl (32 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

- Akademik Yıl (32 hafta)

- Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

 

Sınavlara Hazırlık Kursları (2 ila 24 hafta): 

- Cambridge C1 Advanced 

- Cambridge B2 First Hazırlık 

- GMAT Sınavına Hazırlık (12 hafta) 

- GRE Sınavına Hazırlık (12 hafta) 

- TOEFL Sınavına Hazırlık 

- TOEFL ve Akademik İngilizce Part-Time


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları