KAPLAN INTERNATIONAL HUNTINGTON BEACH

Huntington Beach, California, ABD
KAPLAN INTERNATIONAL HUNTINGTON BEACH

KAPLAN INTERNATIONAL HUNTINGTON BEACH

Huntington Beach

On kilometrelik ılık altın kumlarında kırılan mükemmel dalgalarla Huntington Beach, bir asırdan fazla bir süredir sörf kültürünün cenneti olmuştur. Plaj voleybolunu deneyin veya 500 ücretsiz ateş çukurundan birinin yanında dinlenin ve dönüm noktası iskelesinde denizdeki güneş batışını izleyin. Kaplan International'ın Huntington Beach merkezi, iki yıllık sanat dereceleri sağlayan bir topluluk koleji olan Golden West College kampüsünde bulunuyor. Birçok  tesisini yerel öğrencilerle paylaştığınız gerçek bir Amerikan koleji ortamında İngilizce pratik yapın. Kütüphane, özel ders merkezleri ve kafeteryasında erişim ve ödünç alma ayrıcalıklarının tadını çıkarın. Tenis, basketbol ve voleybol sahalarının yanı sıra atletizm alanına erişim. Ayrıca GWC’deki Kinesiyoloji kursuna kayıtlı Kaplan öğrencileri spor salonunu ve yüzme havuzunu da kullanabiliyorlar. Dört yıllık UC kolej sistemine basit geçişler sağlayan Golden West College'daki akademik programlara kolay transferin izini de sürebilirsiniz.
 


Yurt
 
Özel olarak seçilmiş daireler, pansiyonlar ve harika bir yaşam deneyimi sağlayan yurtlarda, daha bağımsız bir yaşam tarzının ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal yönlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Çoğu konutta kendi yemeğinizi yapabilir, yeni arkadaşlarınla ortak bir yaşam alanını paylaşabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Tek, ikiz veya çift kişilik odaları Kaplan desteğiyle ayarlayabilirsiniz.
 
 
Aile Yanı
 
Aile yanı konaklama programında kursunuzun süresi boyunca Amerikalı bir aile yanında kalır, yemeklerinizi ev sahiplerinizle yer ve rahat bir hayat akışıyla okul dışında da pratik yapmış olursunuz. Aileler Kaplan International tarafından özel titizlikle seçilmiştir.

 

Esnek İngilizce Kursları (2 hafta ila 1 yıl): 

- Genel İngilizce

- Yarı-Yoğun İngilizce

- Yoğun İngilizce

 

Uzun Dönem İngilizce Kursları (20+ hafta): 

- Yoğun Akademik Yıl (32 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

- Akademik Yıl (32 hafta)

- Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

 

Sınavlara Hazırlık Kursları (2 ila 24 hafta): 

- GRE Sınavına Hazırlık (12 hafta) 

- TOEFL Sınavına Hazırlık 

- TOEFL ve Akademik İngilizce Part-Time


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları