NCG - QUEEN ETHELBURGAS COLLEGE

York, İngiltere
NCG - QUEEN ETHELBURGAS COLLEGE

NCG - QUEEN ETHELBURGAS COLLEGE

York

New College Group'un York'taki yaz okulu programını gerçekleştirdiği, İngiltere’ nin en prestijli yatılı okullarından biri olan Queen Ethelburga’s College, konaklama kalitesi, spor alanları, modern derslikleri ile kampüs olanakları bakımından en lüks yaz okulu merkezlerinden biri. İngiltere’nin en eski yerleşim yerlerinden olan York şehrine 25 dakika uzaklıkta bulunan yerleşkede öğrenciler benzersiz bir yaz okulu deneyimi yaşayacaklar. İngiliz kültür tecrübesi sloganıyla yapılan ve öğrencilere haftada 15 saat genel İngilizce eğitimi sunan bu programda konaklama özel banyolu yurt odalarında gerçekleştiriliyor.

Yaş Aralığı: 11 – 17

Kurs Süresi: 2 – 4 Hafta

Kurs Tarihleri: 1 Temmuz - 29 Temmuz

Konaklama: Yurt (Özel Banyolu Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati: 15 Saat

Mesafeler: Londra 4 Saat

Sınıf Mevcudu: 16

* Havaalanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup Manchester Havalimanı’ ndan yapılacak olan karşılama ve uğurlamalarda geçerlidir.

* Farklı havalimanı tercihlerinde fiyat değişecektir.


Futbol

Tenis

Basketbol

Yüzme

Tiyatro

Yetenek Şovları

Dünya Olimpiyatları

Klip Yapımı

Uluslararası Geceler

Pişirme

Film Geceleri

Karaoke

Scavenger Hunt

Disko Geceleri

Selfie Yarışmaları

T-Shirt Boyama

El İşleri

Haftada bir tam gün ve bir yarım gün gezi düzenlenmektedir.

 

Tam günlük geziler: Manchester, Liverpool (Opsiyonel), Leeds (Opsiyonel), Londra (Opsiyonel), McArthur Glen Designer Outlet (Opsiyonel), Harrogate, Newcastle, Scarborough

Yarım günlük geziler: York Minister, Jorvik Viking Centre, Knaresborough & Mother Shipton’s Cave, York Chocolate Story, National Railway Museum, York Dungeons.


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları