ST GILES LONDON (Aile Programı)

Londra, İngiltere
ST GILES LONDON (Aile Programı)

ST GILES LONDON (Aile Programı)

Londra

St Giles International London Family Program’ın sunulduğu Londra,İngiltere ve Birleşik Krallık’ın başkenti olarak dünyanın en popüler şehirlerinden biri. İngiltere’nin güney doğusundan geçen Thames Nehri’nin üzerinde kurulan bu şehir dünya çapında tarihi eserlere sahip. Birçok yapısı UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alıyorr. Özellikle Londra Kulesi, Westminster Sarayı, Westminster Abbey, St. Margaret’s Kilisesi, Buckingham Sarayı, London Eye, Trafalgar Meydanı, Tower Bridge, The Shard ve Piccadilly Circus en popüler eserler arasında. Londra’yı ailece keşfetmek isteyenler için tasarlanan bu programda ebeveynler St Giles London Central yetişkinler kampüsünde, öğrenciler ise yürüme mesafesinde bulunan Russell Square merkezinde eğitim alıyorlar.

Yaş Aralığı: 7 – 15
Kurs Süresi: 1 – 9 Hafta
Kurs Tarihleri: 17 Haziran – 19 Ağustos
Konaklama: Aile Yanı (Paylaşımlı Oda)
Haftalık Ders Saati: 15 Saat
Mesafeler: Londra Şehir Merkezi
Sınıf Mevcudu: 15

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup Gatwick Havalimanı’ndan varış ve ayrılışlar için geçerlidir. Program başlangıç ve bitişleri tarihleri pazar günü olarak belirlenmiştir. Farklı gün ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır. Uçuşlarda erteleme veya gecikme gibi durumlarda 25 gbp (saatlik) ücret talep edilecektir.

* Bu programda aile yanı konaklamalarında kahvaltı ve akşam yemeği ücreti olarak 40 gbp ( haftalık) ek olarak yansıtılacaktır.

* En az 1 ebeveyn çocuklarla birlikte derslere, gezi ve aktivitelere katılmak zorundadır.


Geziler dışında ailelere serbest zaman verilmektedir.

Program kapsamında her hafta 1 tam gün gezi programı düzenlenmektedir.

 

Tam Günlük Geziler: Brighton, Windsor, Cambridge, Oxford


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları