LTC EASTBOURNE

Eastbourne, İngiltere
LTC EASTBOURNE

LTC EASTBOURNE

Eastbourne

LTC Dil okulu 10-17 yaş grubu öğrencileri için sunduğu yaz okulu programını Eastbourne şehrinde 18. Yüzyıla ait bir köşkte düzenliyor. Güzel plajları ile ünlü olan Eastbourne, aynı zamanda İngiltere’nin en güneşli şehirlerinden birisi.

 

LTC yaz okulu programı, 10- 17 yaş grubundaki öğrenciler için haftada 15 saat eğitim içeren Klasik Yaz Okulu programının yanı sıra, 14-17 yaş grubundaki öğrenciler için haftada 18 saat eğitim verilen Yoğun İngilizce programı da sunuyor. Öğrencilere, okula ait 10 hektarlık özel alanda güvenli bir ortamda eğitim alma fırsatı sunan LTC Dil Okulları, aynı zamanda okul ile aynı binada 130 yatak kapasiteli yurt konaklaması da sağlıyor Yurt konaklamaları 10-16 yaş grubundaki öğrenciler için uygun. Okul 13- 17 yaş aralığındaki öğrenciler için ise aile yanı konaklama seçeneği de sunuyor. Sunulan aile yanı konaklamaları okula 10- 35 dakika yürüme mesafesinde. Programı süresince öğrencilere sunulan öğleden önce ve öğleden sonra aktiviteleri ile öğrencilerin derste öğrendikleri becerileri sosyal hayata da uygulamaları amaçlanmakta. Program LTC ‘nin yıl boyu merkezinde düzenlenmesi sebebiyle öğrencilere yetişkin kardeşleri veya ebeveynleri de dil eğitimi alarak katılabilirler.

 

 

 

Yaş Aralığı: 10 – 16 (Yurt Konaklama), 13 – 17 (Aile Yanı Konaklama)
Kurs Süresi: 1 – 10 hafta
Kurs Tarihleri: 10 Haziran – 19 Ağustos
Konaklama: Yurt (Standart Paylaşımlı Oda), Aile Yanı (Standart Paylaşımlı Oda)
Haftalık Ders Saati: 15 saat - 18 Saat
Mesafeler: Londra’ya 1.5 saat
Sınıf Mevcudu: 16

 

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup Gatwick Havalimanı’ndan her Pazar 10:00- 17:00 saatleri arası varışlar ve ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* LTC tarafından haftalık £5,75 karşılığında sağlık sigortası hizmeti sunulmaktadır.

* 16 yaş altındaki öğrencilerden tek yön £38 Check-in servis bedeli talep edilmektedir.

 

 


Yüzme

Bowling

Sinema

El sanatları

Bilgi Yarışmaları

Tenis

Basketbol

Badminton

Haftada 1 tam gün ve 1 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

 

Tam günlük geziler: Londra, Brighton, Portsmouth, Leeds, Canterbury, Chichester & Arundel, Hover Castle, Tunbridge Wells


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları