ANGLO CONTINENTAL

Bournemouth, İngiltere
ANGLO CONTINENTAL

ANGLO CONTINENTAL

Bournemouth

Anglo-Continental yaz okulu programı, İngiltere’nin en popüler şehirlerinden birisi olan, güney İngiltere’de 12 km’lik sahili ile bilinen ve üniversite şehri olarak tanınan Bournemouth şehrindedir. Bournemouth şehri, genç öğrenciler için oldukça eğlenceli, güvenli ve hareketli bir şehirdir. Anglo Continental yaz okulu programlarında yaş gruplarına göre farklı seçenekler sunar.

 

Anglo-Continental Yaz Okulu, 10-13, 14-16 yaş grubu programlarından 2-12 hafta süren haftada 15 saatlik Genel İngilizce eğitimini haftada 1 tam gün, 1 yarım gün gezi ve eğlenceli aktiviteler ile birlikte sunar. 14-16 yaş grubu programlarından 2-7 hafta süren haftada 21 saat Yoğun İngilizce eğitimini ise haftada 1 tam gün, 1 yarım gün gezinin yanı sıra Film Yapımı, Müzik, Moda, Drama, Ürün Tasarımı ve Teknoloji, Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Bilim alanlarından öğrencinin seçeceği alanlarda yapılan eğitsel aktiviteler ile birlikte sunmaktadır. Anglo-Continental, 16-20 yaş grubu için düzenlediği 2-12 hafta süren ve haftada 15 saat Genel İngilizce eğitimi sunan Tatil Programı’nı haftada 1 tam gün gezi ve eğlenceli aktiviteler ile birlikte gerçekleştirir.

 

Tüm bu programlarının yanı sıra Premier Lig takımlarından AFC Bournemouth ile birlikte gerçekleştirdiği İngilizce + Futbol eğitimi de Anglo-Continental’in sunduğu yaz okulu programlarındandır. 2 haftalık İngilizce + Futbol programı 10-13, 14-16, 16-20 yaş aralığındaki öğrenciler için ayrı gruplar halinde verilmekte ve haftada 15 saat Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra haftada 5 saat astro-turf sahada futbol eğitimi, Wembley Stadyumu ve AFC Bournemouth stadyumu gezileri içermektedir.

 

Ayrıca Anglo-Continental yaz okulu programlarında eğitim alan öğrencilerin velileri için de 4 Haziran - 25 Ağustos tarihleri arasında 30’dan fazla farklı seçenekteki kurslarından birini aynı merkezde sunmaktadır. Veliler, öğrencilerle birlikte gezi ve aktivitelere katılmazlar fakat isterlerse seyirci olabilirler. Tüm programlar aynı zamanda Gündüz Programı olarak konaklamasız da sunulmaktadır.

 

 

Yaş Aralığı: 10 – 13, 14 – 16, 16 – 20

Kurs Süresi: Genel İngilizce, Tatilde İngilizce: 2-12 Hafta

Yoğun İngilizce: 2-7 Hafta

İngilizce ve Futbol: 2 Hafta

Kurs Tarihleri: Genel İngilizce, Tatilde İngilizce: 4 Haziran - 25 Ağustos

Yoğun İngilizce: 18 Haziran - 4 Ağustos

İngilizce ve Futbol: 2 Temmuz - 4 Ağustos

Konaklama: Aile yanı (Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati: Genel İngilizce, Tatilde İngilizce: 15 saat

Yoğun İngilizce: 21 saat

İngilizce ve Futbol: 20 saat

Mesafeler: Londra’ya 2 Saat

Sınıf Mevcudu: 15

 

 

 

 

* 10 - 13 yaş konaklamalı programlarda evden okula - okuldan eve servis ücretlere dahildir, 14 - 16 yaş öğrenciler için bu hizmet haftalık £78 karşılığında alınabilir.

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri konaklamalı program ücretlerine dahil olup Heathrow Havalimanı’ndan her pazar 08:00-20:00 saatleri arası varışlar ve 05:00-16:00 saatleri arası ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Aile Programı, haftada 15 saatlik Genel İngilizce ücretlerinden hesaplanmıştır, veli başına öğrencinin alacağı programa eklenmelidir. Konaklamalı Aile Programı’nda velilere öğle yemeği sunulmamaktadır.

* Konaklamasız programlarda öğle yemeği ücretlere dahildir.

* Unaccompanied Minor olarak seyahat edecek öğrencilerden ekstra £40 ücret alınmaktadır.


Körling

Bushcraft

Mini Golf

Voleybol 

Futbol

Tenis

Basketbol

Kek Yapımı

Fotoğraf Yarışmaları

Masa Tenisi

Buz Pateni

Hazine Avı

Plaj Oyunları

Minyatür Kale Futbol

Film Yapımı

Sinema

Partiler

Alışveriş Turları

Yetenek Şovları

El İşleri

Bowling

Yüzme

Moda Şovları

Kapalı Alan Oyunları

Karaoke

Drama

Disko

Tematik Geceler

Seramik Yapımı

Bournemouth Yürüyüş Turu

• Mini Olimpiyatlar

Haftada 1 tam gün ve 1 yarım gün gezi düzenlenmektedir.


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları