KINGS BOURNEMOUTH

Bournemouth, İngiltere
KINGS BOURNEMOUTH

KINGS BOURNEMOUTH

Bournemouth

Beyaz sahilleri ve sakin yaşam temposuyla Bournemouth hem bir plaj hem de bir üniversite şehri. Eğlence seçeneklerinin çeşitliliğiyle İngiltere'nin en popüler yerlerinden biri. Kings Educationın bu güzel şehirde, biri Braidley Road’da diğeri St Peters Quarter’da olmak üzere iki kampüsü bulunuyor. Braidley Road kampüsü, ana eğitim ve yönetim merkezi. Zengin bir yerleşim bölgesinde yer alıyor, verandalı bahçelerle çevrili iki etkileyici binadan oluşuyor. St Peters Quarter'daki modern ek bina ise Bournemouth'un hareketli şehir merkezinde, mağaza, kafe ve restoranlara çok yakın bir konumda.

Hergün farklı aktivitelerin yapıldığı programda öğrencilere birçok konaklama opsiyonu da sunuluyor. Aile Yanı konaklamaları okula ya yürüyüş mesafesinde ya da otobüsle kısa sürede ulaşım imkanı bulunuyor. Konaklamalar genellikle çift kişilik olarak ayarlanmış. Okula 15 dakikalık yürüyüş mesafesinde olan Lulworth Yurdu tek kişilik odalarda konaklama imkanı sunuyor. Charminster Yurdu ise okula 20 dk yürüme mesafesinde ve çift kişilik özel banyolu odalar sunuyor. Yurt konaklamalarda restoran, çamaşırhane ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcut.

* Bu merkez kurallarına göre 16 yaş altı öğrenciler aile yanında en fazla 3 hafta konaklayabilirler.

 

Yaş Aralığı: 7 – 15

Kurs Süresi: 1 – 7 hafta

Kurs Tarihleri: 24 Haziran – 12 Ağustos

Konaklama: Aile Yanı

Haftalık Ders Saati: 15 Saat

Mesafeler: Londra’ya 60 Dakika

Sınıf Mevcudu: 15

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri ‘’Heathrow Economy’’ opsiyonu ile program ücretine dahil olup Heathrow Havaalanı’ndan 10 Haziran-12 Ağustos tarihleri arasında her pazar 10.00-18.00 saatleri arası varışlar ve 11.00-19.00 saatleri arası ayrılışlar için geçerli olup farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Kings Summer öğrencilere haftalık 6 GBP karşılığında Sağlık Sigortası sunmaktadır.

* Kings Colleges 16 yaş altı öğrenciler için ’ £50-Unaccompanied Minor Fee’ talep edebilir.

* 16 yaş altı öğrenciler için check-in servisi almak zorunlu olup fiyatlara dahil edilmiştir.


Badminton

Barbekü

Disko

Film Geceleri

Futbol Turnuvaları

Karaoke

Yüzme

Mini Olimpiyatlar

Yetenek Şovları

Voleybol

Takım Oyunları

Çeşitli Konsept Partiler

Her hafta 1 tam, 1 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

 

Tam günlük geziler: Bath, Oxford, Brighton, Portsmouth, London, Windsor

Yarım günlük geziler: Salisbury and Stonehenge, New Forest, Poole Quay and old town, Corfe Castle and Swanage, Weymouth, Winchester, Christchurch


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları