ELS ECKERD COLLEGE

St Petersburg, Florida, ABD
ELS ECKERD COLLEGE

ELS ECKERD COLLEGE

Florida

ELS, Amerika’nın pek çok eyaletinde konumlanmış 50 yıllık köklü bir kurumdur. 175 farklı ülkeden gelen öğrencilere; dil eğitimi, sınav hazırlık programları, üniversite hazırlık eğitimleri ve yaz okulu programları sunmaktadır. ELS’in ayrıca 650 farklı üniversite ile anlaşması bulunuyor.

ELS’nin yaz okulu programı, plaj severlerin gözde uğrak yeri St Petersburg’ta yer alan Eckerd College kampüsü içerisinde gerçekleştiriliyor. Oldukça güvenli olan bu bölge güneşi ve plajlarıyla ünlü. Eckerd College, Amerika’nın prestijli kolejlerinden biri. Spor salonu, basketbol kortu, tenis kortu, beyzbol ve futbol sahaları, kolejin imkanlarından sadece birkaçı. Yaz okuluna katılan öğrenciler, Eckerd College öğrencilerinden ayrı olarak ELS yurtlarında konaklıyorlar. Öğrenciler, program kapsamında, ELS’in profesyonel öğretmenleriyle Genel İngilizce ve Konuşma dersleri alırlar. İleri seviyede İngilizce’ye sahip öğrenciler TOEFL ve SAT seçmeli dersler de alabilirler.

Yaş Aralığı: 10 – 16

Kurs Süresi: 2 – 4 hafta

Kurs Tarihleri: 24 Haziran – 21 Temmuz

Konaklama: Yurt (Standart Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati: 15 Saat

Mesafeler: St Petersburg Şehir Merkezi 10 dk

Sınıf Mevcudu: 15

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup Tampa International Havaalanından gerçekleştirilecek varışlar ve ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Seyahat sigortası program ücretine dahildir.


Pizza Partileri
Kültürel Festivallere Katılım 
Alışveriş Gezileri 
Bowling
Havuz Partileri

Her hafta 2 tam gün ve 5 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

 

Tam günlük geziler: Disneyland Resort, Universal Studios, Hollywood, Santa Monica Beach, Six Flags, Magic Mountain, Griffith Observatory


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları