KINGS MALIBU - PEPPERDINE UNIVERSITY

Malibu, Los Angeles, ABD
KINGS MALIBU - PEPPERDINE UNIVERSITY

KINGS MALIBU - PEPPERDINE UNIVERSITY

Malibu

Kings Summer Malibu yaz okulu merkezi Los Angeles’ta Pepperdine Üniversitesi kampüsünde yer alıyor. Genç öğrenciler için güvenli ideal bir atmosfer sunan Pepperdine Üniversitesi Pasifik Okyanusunun nefes kesici manzarasına sahip. Los Angeles’ın ünlü sahilleri, Hollywood, Beverly Hills ve Santa Monica’ya kolaylıkla ulaşılabilir konumda yer alması sebebiyle Kaliforniya’nın keyfini çıkarmak isteyen öğrenciler için birebir. 10-17 yaş arası öğrencileri kabul eden merkezde haftada 15 saat ingilizce dersinin yanı sıra haftada 3 tam gün gezi de yer alıyor. Tam gün gezi kapsamında öğrenciler Santa Monica, Six Flags Magic Mountain, Hollywood, Universal Studios, Venice Beach gibi Los Angeles’ın en popüler bölgelerini ziyaret ediyor. Öğleden sonraları ve akşamları da aktivitelerle dolu dolu geçiren öğrenciler için eğlence dolu bir yaz vadeden yaz okulunun bulunduğu Pepperdine Üniversitesi 832 dönümlük bir alana yayılmış bir kampüs. İçerisinde beyzbol, futbol, Amerikan futbolu ve diğer sporların oynanabileceği özel sahalar dışında tenis kortları, yüzme havuzu, kumsal voleybolu da bulunuyor. Ücretsiz wi-fi hizmeti sunan kampüste konaklamalar iki kişilik odalarda gerçekleştiriliyor.

 

 

 

Yaş Aralığı: 10 – 17

Kurs Süresi: 1 – 5 Hafta

Kurs Tarihleri: 24 Haziran – 28 Temmuz

Konaklama: Yurt (Standart Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati: 15 Saat

Mesafeler: Los Angeles’a 30 Dakika

Sınıf Mevcudu: 15

Program fiyatlarına kayıt, kurs, konaklama, akitivite ve geziler, havaalanı transfer hizmetleri dahildir.

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup LAX Havalimanı’ndan yapılmaktadır.Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Sağlık sigortası haftalık 45 USD’dir.

* 16 yaş ve altı öğrenciler için Unaccompannied fee olarak 175 USD Check in bedeli talep edilebilir.


Amerikan futbolu

Sanat ve el becerileri

Beyzbol

Basketbol

Dans

Disko

Moda gösterileri

Karaoke

Mini Olimpiyat

Yetenek Şovları

Tenis

Voleybol

Dünya müzikleri gecesi

Yüzme

Her hafta 3 tam gün gezi düzenlenmektedir.

 

Tam günlük geziler: Universal Studios, Disneyland, Santa Monica, Venice Beach, Six Flags Magic Mountain, Outlet mall shopping, Hollywood, Getty Museum, Beverly Hills, Griffith Park Observatory


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları