KAPLAN INTERNATIONAL PORTLAND

Portland, ABD
KAPLAN INTERNATIONAL PORTLAND

KAPLAN INTERNATIONAL PORTLAND

Portland

Portland, ormanın içinden ormanla birlikte yükselmiş kozmopolit bir şehir gibi. Bisikletleri, bağımsız müzik sahneleri ve resmi olmayan sloganı “Keep Portland Weird” (Bırak Portland acayip kalsın) ile ünlü olan bu yer, eksantrik, modacı, ilerici ve meraklılar, eski ve yenilenmiş her şeye sevgiyle bağlı olanlar için bir cennet.
 
Kaplan'ın buradaki merkezi, sanat galerileri, mini birahaneler ve kahve laboratuvarları ile dolu olan, hareketli ve canlı Pearl District'te bulunuyor. Dünyadanın hem eski hem yeni kitaplar satan en büyük kitabevi Powell’s City of Books'a sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde. Seattle, Vancouver ve Kanada'ya giden trenlerin kullanılabildiği Union İstasyonu da dahil olmak üzere otobüs, demiryolu hizmetlerine on dakika veya daha kısa yürüme mesafesinde.


Esnek İngilizce Kursları (2 hafta ila 1 yıl): 

- Genel İngilizce

- Yarı-Yoğun İngilizce

- Yoğun İngilizce

 

Uzun Dönem İngilizce Kursları (20+ hafta): 

- Yoğun Akademik Yıl (32 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Yoğun Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

- Akademik Yıl (32 hafta)

- Akademik Sömestr - 5 ay (20 hafta)

- Akademik Sömestr - 6 ay (24 hafta)

 

Sınavlara Hazırlık Kursları (2 ila 24 hafta): 

- GMAT Sınavına Hazırlık (12 hafta) 

- GRE Sınavına Hazırlık (12 hafta) 

- TOEFL Sınavına Hazırlık 

- TOEFL ve Akademik İngilizce Part-Time

Yurt
 
Özel olarak seçilmiş daireler, pansiyonlar ve harika bir yaşam deneyimi sağlayan yurtlarda, daha bağımsız bir yaşam tarzının ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal yönlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Çoğu konutta kendi yemeğinizi yapabilir, yeni arkadaşlarınla ortak bir yaşam alanını paylaşabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Tek, ikiz veya çift kişilik odaları Kaplan desteğiyle ayarlayabilirsiniz.
 
 
Aile Yanı
 
Aile yanı konaklama programında kursunuzun süresi boyunca Amerikalı bir aile yanında kalır, yemeklerinizi ev sahiplerinizle yer ve rahat bir hayat akışıyla okul dışında da pratik yapmış olursunuz. Aileler Kaplan International tarafından özel titizlikle seçilmiştir.

 


 Fotoğraf Galerisi

Konaklama Opsiyonları